Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem webmail vs email client

Zdar. Mám pár otázek.

1)Jaká možnost je bezpečnější? Mít v pc program na maily, nebo mít někde na webu email?

2) nejlepší a nejbezpečnější světový a český webmail?

3) nejlepší a nejbezpečnější klient mail do pc?

4) je rozdil mezi mail a email?

díky.

1) při správném používání není v bezpečnosti rozdíl
2) co je nejlepší je individuální, ale v ČR je nejpoužívanější Seznam, ve světě (alespoň v tom západním) nejspíš Gmail
3) opět individuální
4) mail je obecně pošta, email elektronická pošta.

Když si pořídíš klienta, budeš mít stejně maily někde na webu. Používej co chceš, webové rozhraní nebo Thunderbird, The Bat! nebo Outlook. Nepíše se email, ale e-mail, pokud nemyslíš tu věc, co se prodává v kutilských kšeftech. Hlavně to tolik neprožívej :-)