Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je PC hlučné?

Dobré dopoledne všem. Mám otázku ohledně hlučnosti mého PC. V klidu mé PC dosahuje 35 DB a v zátěži kolem 55DB. Je to v pořádku?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Teploty procesoru i grafické karty jsou v naprostém pořádku.

- V tom pripade neni co resit :-)
- Zkratka nekteré PC jsou hlucnejsi, jese k tomu ve hrach kdyz je PC v „LOAD" (zatizen) tak jde vic slyset, je to zcela normalni a neni proc se znepokojovat.
* U nekterych PC jde vic slyset GPU (graficka karta) u jinych zas napajeci zdroj, u nekterych to delaji celni nebo jiné FANs (prutokové ventilatory v PC bedne), ty jak jsou v cele nebo v zadni casti PC (dle provedeni - strategie chlazeni, prutoku vzduchu PC bedny).