Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI nebo HP? Co koupit????

Dobrý den. Potřeboval bych poradit, který s těchto notebooků si koupit.

Oba dva jsou za stejnou cenu.

1. MSI GX700 extreme Core 2 duo T8300 2.4GHz, HDD 320GB 5200rpm,17"LCD 1680/1050,

GeForce 8600M-GT, 3GB ram

Odkaz zde

2. HP Compaq 9700 Core 2 duo T8300 2.4GHz, dual HDD 240GB 7200rpm (2x120GB) ,17"LCD 1680/1050 GeForce 8600M-GS, 2GB ram

Odkaz zde

Zajímá mne jestli lepší grafika u MSI vyváží lepší prestiž u HP a její dual HDD

Dnes si musím vybrat, přivezou mi ho z USA, pokud by jste mohli dotaz zodpovědět do odpoledne byl bych vděčný. Pokud ne, odpovězte kdykoli, budu alespoň vědět jestli jsem udělal dobře.

Předem děkuji. Archman

ufff... fakt? a ja si delam zrovna zalusk na jeden notebook tak za 20 000 s 17 " displeyem.... myslis, ze si to mam jeste rozmyslet ?? slysel jsem chvalu na obraz..i tak celkove. ALe faktem je, ze akci MSI jdou jiz delsi dobu kurevsky dolu a to asi nebude bezduvodne.

Mam MSI GX700 a kdybych se mel rozhodnout, tak do nej jdu znovu. Ale jenom proto, ze chci na notebooku spustit par her, ktery me zajimaji a na compu uz nejedou.
8600M-GT je totiz o dost lepsi nez 8600M-GS.

Kdybych hry nehral nebo mel prachy na to koupit si jiny notebook (nenasel jsem jiny za stejnou cenu jako to GX700, kdyz teda nepocitam smejdy ala Acer), tak jdu radeji do toho HP. Znamim jsem kupoval nekolik levnejsich HP a vzdy spokojenost.

Tak si vyber. :-D

(Proste je to od toho, jak moc je pro tebe ta grafika dulezita).

je to otázka peňazí čo si človek zvolí,ale bohužial,tie šroty,čo poslednú dobu produkuje MSI made in China,tie nestoja ani za povšimnutie.Mechanicky poškodené výrobky,samovytekajúce kondenzátory ešte v nepoužitých,originálne zabalených krabiciach,aj napriek deklarovaným full rock solid capacitors...jednoducho nemám slov.Pokial Ťa netlačia financie,vyber si radšej HP/Dell,IBM/Lenovo,Fujitsu-Siemens,Toshiba,v prípade krajnej núdze Acer a MSI len pokial ozaj "ide o život".

Takze.
Nejprve jsem si vybral HP.
Nestavil jsem si v konfigurátoru komponenty tak jak jsem podle výkonu potřeboval a jak mi finance dovolují, vše jsem zařídil a oni mi pak napsali že mam smůlu ale že tyto komponenty nejsou dostupné.
Takže jsem mohl jít do horšího modelu, nebo do moc drahého...
Nakonec jsem klikl na MSI a to je zva dny doma u znameho v USA. Příští měsíc jede domu tak mi to přiveze.
Až to porádně testnu ak vám sem napíšu názor.
Jinak nevím jak hodně věříte testum, ale tady se o tomto MSI notebooku něco dozvíte.
http://www.svethardware.cz/art_doc-237F294E17CB0C28 C12573830034BC6E.html