Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI nebo HP? Co koupit????

Dobrý den. Potřeboval bych poradit, který s těchto notebooků si koupit.

Oba dva jsou za stejnou cenu.

1. MSI GX700 extreme Core 2 duo T8300 2.4GHz, HDD 320GB 5200rpm,17"LCD 1680/1050,

GeForce 8600M-GT, 3GB ram

Odkaz zde

2. HP Compaq 9700 Core 2 duo T8300 2.4GHz, dual HDD 240GB 7200rpm (2x120GB) ,17"LCD 1680/1050 GeForce 8600M-GS, 2GB ram

Odkaz zde

Zajímá mne jestli lepší grafika u MSI vyváží lepší prestiž u HP a její dual HDD

Dnes si musím vybrat, přivezou mi ho z USA, pokud by jste mohli dotaz zodpovědět do odpoledne byl bych vděčný. Pokud ne, odpovězte kdykoli, budu alespoň vědět jestli jsem udělal dobře.

Předem děkuji. Archman

Takze.
Nejprve jsem si vybral HP.
Nestavil jsem si v konfigurátoru komponenty tak jak jsem podle výkonu potřeboval a jak mi finance dovolují, vše jsem zařídil a oni mi pak napsali že mam smůlu ale že tyto komponenty nejsou dostupné.
Takže jsem mohl jít do horšího modelu, nebo do moc drahého...
Nakonec jsem klikl na MSI a to je zva dny doma u znameho v USA. Příští měsíc jede domu tak mi to přiveze.
Až to porádně testnu ak vám sem napíšu názor.
Jinak nevím jak hodně věříte testum, ale tady se o tomto MSI notebooku něco dozvíte.
http://www.svethardware.cz/art_doc-237F294E17CB0C28 C12573830034BC6E.html