Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skládání pc

Zdar,
tak jsem se pustil do stavby pc, sestava-> qFJ9YsX
Narazil jsem na problém, skládal jsem to do kupy doma poprvé, což o to.
Při nahození chladiče na procesor tak jsou na jedné pulce strany ZD ramky img -> jfD2dwh
mohou být ve slotech na img? nebo blíže ke chladiči, má to nějaký význam?
Na desce není nijak značeno který slot je 1/2 atd.
Takže jsem usoudil, že lepší bude nahodit větrák chladiče na opačnou stranu, img -> ZHsFPyz
Otázka zní, vadí to nějak závažně?
Pro rýpaly, příště u toho použiju víc hlavu. :)):puff:

ventilátor ti zasahuje lehce do první slotu, což nevadí, ale při rozšíření RAM je to hůře dostupné a ty RAM co máš nejsou nějak extra vysoké takže pohoda, navíc s tím ventilátorem můžeš ještě hýbat, takže i při vyšších RAM ho můžeš jakoby vysunout nad RAMky...

díky, mám to, zprvu jsem si myslel, že jsem to dosral :).
Nešly ty ramky ven (pojistku jsem měl odjištěnou) , nakonec se podařilo.. pak jsem to tam cpal naopak (neviděl jsem, dělal jsem pomalu po slepu.. zatlacil jsem, az pak si uvědomil že to ma byt naopak..
No pak s osazenymi ram paměti se pc choval jak kdyby nebyl propojeny s monitorem.. monitor nic, černá obrazovka..
Tak jsem opakoval proces, vysadil ram, nasadil.. nic.
Vysadil jsem ram ze slotu do ktereho jsem to rval naopak a pc najel.
Říkám si, zkusím ještě jednou.. osadil jsem i druhou a pc najel.. uff :))
Až jsem se zapotil :-D :puff:
Děkuji za pomoc :beer: