Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet

Pri jednej adrese mi vypisuje:Vaše pripojenie nie je súkromné

Útočníci sa možno pokúšajú ukradnúť vaše informácie zo stránok youtu.be (napríklad heslá, správy alebo informácie o kreditných kartách). NET::ERR_CERT_INVALID

Nedá sa na ňu pripojiť ani tabletom ani telefonom.Na cudzom internete sa pripojiť dá

Vopred vďaka za pomoc

Otázka je sice 2 roky stará a doplním odpověď a řešení pro ostatní, až to budou hledat, protože jsem na tom právě strávil 1,5 hodiny času. Pokud se Vám zobrazuje hláška:

Dear Customer,
unfortunately we could not process your request right now.
Please try again later or if the problem persists, contact our support staff and refer to the following support ID

při pokusu přistoupit na Unicreditbank.cz není to ani prohlížečem, ani cookies, ani cachee, ani DNS. Vaše veřejná IP adresa je totiž zřejmě zařazena na blacklistu Brightcloud.com a firewall na straně Unicredit blokuje všechny přístup z IP adres, na kterých dle výše uvedeného blacklistu dochází k podezřelé aktivitě. Ověřit si to můžete zjištěním své IP např (mojeip.cz) a zadáním této adresy do https://www.brightcloud.com/tools/url-ip-lookup.php, pokud Vaše adresa vykazuje High risk, je komunikace z banky blokována.

Řešení:
a) vypnout na pár hodin router (za předpokladu, že má dynamickou adresu a dostanete po zapnutí novou)
b) zažádat na brightcloud.com o odebrání z blacklistu (může trvat)
c) zavolat na svého poskytovatele internetu a říct mu, že jeho IP je na blacklistu a aby situaci řešil

Vaše veřejná IP adresa je totiž zřejmě zařazena na blacklistu Brightcloud.com

zajímavé, že to bylo najednou nepřístupné pro víc lidí - to ta banka schválně blokovala třetinu republiky?
viz: Ansam, 24.12.2018 04:40

pokud se u pochybné kampeličky opakují takto kuriózní problémy, rada už tu taky byla: vyměnit za normální banku.