Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj?

Dobrý den, chci si postupně upgradovat svůj pc
https://www.alza.cz/acer-aspire-tc-780?dq=5040501
ovšem abych mohl vyměnit grafiku a další komponenty tak budu potřebovat lepší zdroj, nyní je tam 300W
rozměry zdroje jsou 13.8cm
9.5cm
a fotky v příloze
myslíte že v česku seženu takový zdroj aby se mi tam vlezl? popřípadě nepůjde tam dát jíny? všíml jsem si že tady ten je v jakémsi plechu a v něm je až samotný zdroj.
nebude stacit ten zdroj dát pryč a pak už sehnat nějaký který tam půjde přidelat?
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

ne jedná se o přidání ssd za 600
1 větráku za 200
grafiky za 6K
a 8gb ram za 1K
a to se rozhodně nevyplatí kupovat nové pc xd
proč bych to dělal ten pc je i v tehlé sestavě dostačující.
jestli se ti nechce tak tu nic nepiš...
chtěl jsem radu někoho kdo tomu rozumí né borce co hned kupuje nové pc
a jestli ty máš p za 30K že ti tohle není dobré tak ho stejně ani pořádně nevyužiješ..
další AdolfPCkoupil xd