Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj?

Dobrý den, chci si postupně upgradovat svůj pc
https://www.alza.cz/acer-aspire-tc-780?dq=5040501
ovšem abych mohl vyměnit grafiku a další komponenty tak budu potřebovat lepší zdroj, nyní je tam 300W
rozměry zdroje jsou 13.8cm
9.5cm
a fotky v příloze
myslíte že v česku seženu takový zdroj aby se mi tam vlezl? popřípadě nepůjde tam dát jíny? všíml jsem si že tady ten je v jakémsi plechu a v něm je až samotný zdroj.
nebude stacit ten zdroj dát pryč a pak už sehnat nějaký který tam půjde přidelat?
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

ne jedná se o přidání ssd za 600
1 větráku za 200
grafiky za 6K
a 8gb ram za 1K
a to se rozhodně nevyplatí kupovat nové pc xd
proč bych to dělal ten pc je i v tehlé sestavě dostačující.
jestli se ti nechce tak tu nic nepiš...
chtěl jsem radu někoho kdo tomu rozumí né borce co hned kupuje nové pc
a jestli ty máš p za 30K že ti tohle není dobré tak ho stejně ani pořádně nevyužiješ..
další AdolfPCkoupil xd

Najednou jsi nějakej chytrej.

Nenapsal jsi, co všechno chceš měnit, často je nákup nové sestavy ekonomičtější a přinese větší výkon než lepení starého krámu nějakýma upgradama.

SSD za 600 Kč, jo? No to bude zázrak.