Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový monitor - jak zapojit a odzkoušet?

Dobrý den. Na Vánoce mi kamarád sestavoval herní pc za 25 tisíc, ten jsem musel reklamovat díky dopravě.
Ještě jsem si objednal herní monitor- https://www.czc.cz/viewsonic-xg2401-led-monitor-24/224810/produkt
Zkoušel jsem ho zapojit do mého starého počítače, dostal jsem k monitoru 3 kabely, 2 jsem zapojil a ten 3 mi nepasoval do bedny..netuším proč. Mám pc bez grafiky. (monitor jsem chtěl jen odzkoušet). Nevím si dále rady. Děkuji za každou užitečnou radu.

Změna předmětu, původně: Lubomír (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Nový monitor - jak zapojit a odzkoušet?

- Z dotazu jsem pochopil ze by chtel monitor vyzkouset, kde je problém?
- Jinak [VGA] patri do skupiny DATOVYCH kabelu ::) ? A jaké DATA (mimo video signal RGBHV) prenasi ten analogicky@VGA kabel ktery uvadis ? (Jen se ptam, mel jsem za to, ze VGA do datovych kabelu nepratri. Kdyz nevim tak se zeptam ze jo).