Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznuti + bzuceni

Zdravím,
Mám otázku, četl jsem samozřejmě i jinde.
Zapnu hru a po nějaké době pc zamrzne + bzuci do zvuku. Pomůže jen restart.

-nevyhodi minidump (mám nastaveno)
-neukaze bsod
-teplota CPU, GPU, desky ok
-benchmark HDD, CPU, GPU ok, i s teplotama
-zdroj vyzkoušen jiný ale pořád problém trvá

Na desce jsem si všiml že prakticky 10 minut po zapnutí se vedle procesoru pěkně ohrejou tuším choke a kondenzátory, při hraní na některém neudrzim chvíli ani prst. Je to normální? Airflow je přes ne naprosto ok
Čím to může byt? KO deska? Nevím jestli je to zdroj problému ale tuším že by mohl.

1. napiš jak starý je počítač
2. vyfoť tu desku a zkroužkuj na ní ty tvoje horké kondenzátory a "choke" je to snad něco kolem chlazení procesoru?
Pokud jsou horké samostatně některé kondenzátory, jsou téměř jistě vadné a pokud je deska zánovní (=po záruce), a stojí za to ji opravit, dají se vyměnit, což by mohlo problém vyřešit ...