Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pc sestava - 30k

Zdravím, chtěl bych si koupit počítač hlavně na hry do 30k - bez monitoru, čiště jen skříň. Nemám se skládaním zkušenosti, mohl by mi někdo poslat idealní sestavu? Děkuji.

Jestli bereš Seasonic nebo BeQuiet!, tak se nemáš čeho obávat. On by to utáhnul s přehledem i kvalitní 400W zdroj. Doporučení na takové zdroje píšou proto, že lidi kupují značky typu Evolveo-to se ani nedá nazvat zdrojem, Eurocase atd. Ta sestava nebude brát ani 300W. Takže sestav a užívej :-)