Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Objednávka na czc

Ahoj, nevěděl jsem kde jinde se zeptat, ale mám dotaz:
Před 2 týdny jsem si objednal na czc brýle pro VR ve slevě za 6500,-. Dostupné budou na skladu ale až někdy v únoru. Cena je už teď ale o 2 tisíce větší, než když jsem to objednal. Bude pro mě stále platit cena se slevou nebo aktuální bez slevy? Díky

Bude platit cena se slevou, pokud prodejce nezačne něco spekulovat a nenaskladni dané zboží pod jiným kódem nebo něco podobného. U Alzy jsem neměl problém ani s 3-4 měsíce starou objednávkou s nižší původní cenou a s časově omezeným slevovým kódem, kdy dokonce po zrušení objednávky ze strany Alzy kvůli dlouhodobé nedostupnosti, mi operátor danou objednávku znovuobnovil s původními parametry!

Za tu cenu co máš v objednávce v době objednání a aktuální ceny to budeš mít,bral jsem podložku pod myš za 500kč co zlevnili na 100Kč u CZC navíc na skladě nula objednávku sem dokončil a čekal jestli naskladní,naskladnili za 500Kč co stojí dodnes ovšem logicky zaplatil sem co bylo v objednávce tj 100kč.:-)

Všem se omlouvám, já tam přečetl, že aktuální cena je menší :-(
Ale i tak ty odpovědi alespoň částečně platí. Měli by to dodat za cenu platnou v okamžiku objednávky, snad s výjimkou toho, kdy je uvedená cena evidentně chybná. Tedy alespoň teoreticky, v praxi může být dost obtížné je k tomu donutil.

Pokud obchod nenapíše něco jiného, tak by měla platit cena v době objednání. Pokud by obchod chtěl cenu zvýšit, bude Vám muset dát právo na odstoupení od smlouvy.
Ze zvýšené ceny si hlavu nedělejte, to je proto, aby bylo co v budoucnu snižovat, jistě bude pak (pokud se po tom nezapráší za zdraženou cenu) následovat nějaká slevová akce, sleva 25% se bude dobře vyjímat.