Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server na webovou stránku - cena

Zdravím, chtěl bych mít webovou stránku a nevím jak je to se serverema jak by to muselo být výkonný ten server (kolik by mě to tak stálo) samozřejmě vím že je obtížné získat návštěvnost ale postupně bych chtěl mít na webu online třeba 100 lidí v jednu chvíli (budu mít třeba 10000 návštěvníků denně) na to je asi třeba hodně drahý server že?

Zodpovězte si nejdřív pro sebe, zda rozumíte HW, umíte dobře Linux, máte místo, kde budete pokud možno 365 dní v roce mít zálohovanou elektřinu a platit jí, kvalitní internetové připojení s veřejnou IP adresou, a pokud ne, tak si radši zvolte webhosting a budete mít volné ruce se věnovat vytváření poutavého obsahu webu.