Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor - náhrada I5-6400 za I5-8400

Dobrý den, nyní mám počítač GTX 1050 Ti a procesor I5-6400 a 8 GB RAM, chci se tudíž zeptat, protože ve hře Fortnite, kde je hodně budov, či staveb, tak mám výpadky FPS a to i třebas v GTA V, tudíž se chci zeptat, zdali by mi mohl pomoci procesor I5-8400, streamovat nechci a potřebuji to, abych se mohl ve Fortnitu zlepšovat, už jsem vyhrál pár turnajů. Děkuji všem za názory a rady.

Změna předmětu, původně: Procesor (host)

Zdá se, že to nikdo výše nezmínil, tak to napíšu já. Ta výměna CPU není prakticky možná, protože I5-8400 ti v současné desce (přestože oba CPU používají Socket 1151) na 100% nebude fungovat.
Takže pokud by jsi to chtěl realizovat, tak by jsi musel koupit nejen CPU, ale i základní desku a možná i paměti (pokud u té i5-6400 máš DDR3L).