Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada komponentů k cpu i7-9700K

Zdravím. Budu prodávat stavající cpu i5 6600k a chtěl bych upgrade na i7-9700k. Poradili byste mi základní desku a ramky s 3600mhz (ve hře, kterou hraji dělají mhz u ramek velký rozdíl), taktovat budu. Grafiku mám gtx 1070. Děkuju moc

Chápu, že u 99% případů je frekvence u ramek téměř nepodstatná, no náhodou já spadám do toho 1% a to konkrétně hra pubg, která je velice špatně optimalizovaná, potřebuje vysoký takt ramek, dělá to divy. Proč za stejnou cenu nevzít mnou vybranou ramku na screenu?