Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje grafická karta

Sestavil jsem si nový PC všechno jede jak má, až na grafickou kartu, při startu se začnou normálně točit ventilátory, po chvíli se ventilátory přestanou točit, obraz z grafiky jde, ale je tvořen grafikou na základní desce, systém grafiku vůbec nedetekuje

Pánové ještě jednou se zeptám:
Jedině v čem si nejsem jistý je ATX 12V konektor na MB. Je tam 8pin konektor. Na netu jsem našel že ho slozim ze dvou 4pin. U zdroje jsem měl pouze jediné dva 4pin konektory na kterých je napsáno CPU. Konektory bez problémů vlezou vedle sebe a jdou zapojit. je to správně?