Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mechanická tichá klávesnice

Dobrý den, potřebuji poradit, chci si koupit mechanickou klávesnici, ale potřebuji, co nejtižší, abych nevzbudil rodiče doma, když hraji v nočních hodinách. Cena klávesnice by měla být do 1000 Kč. Děkuji

já vzal tuhle https://www.alza.cz/spc-gear-gk550-omnis-kailh-brown-rgb-d5324179.htm a je tichá dost, když to srovnám s předchozí membránovkou MS SideWinder X4, každopádně bych vzal se spínači mx cherry red/brown (výrobce kailh je levnější náhražka jinak vlastnosti +- stejný)
samotný switch klávesy je celkem tichý, problém při rychlejším psaní se ozývá klasické klapání, což způsobuje plastový kryt klávesy, prej se dají ještě víc ztlumit nějakými gumovými kroužky viz google - o-ring mechanical keyboard

však jo neříkám, že SideWinderka je hlučná náhodou to byla super klávesnice, kterou jsem kupoval za litr těsně předtím než se přestala prodávat a to už je tak 5let, chtěl jsem zkusit tu mechanickou a SilentiumPC do všeho strká pracky, ale musím říct, že všechno co jsem od té značky koupil tak naprostá paráda od chladičů, skříně, židle až po klávesnici

Jo taky sem jí kupoval u konce prodeje,škoda že to ukončili a ničím nenahradili za ty prachy to byla top koupě.

SilentiumPC asi OK za tu cenu ovšem na židli máš asi kliku,všude se nadává na kvalitu ,písty nic nevydržej mizerně šitý apod.(ono se to teda píše u všech židlí většinou že za ty prachy jsou osraný nic a o kvalitě se může nechat zdát i u židle za 12 litrů vše odfláknutá Čína)

Nejtissi mas mechanicke klavesy Cherry MX Silent.

Treba https://www.czc.cz/fnatic-gear-streak-cherry-mx-silent-red-cerna-us/245114/produkt

Ale nenasel jsem nic s ceskym layoutem, coz ti nemusi vyhovovat.

Ale ze by ty spinace byly treba tak tiche jako kdyz si koupis membranovou klavesnici s nizkym zdvihem klaves, to samozrejme ani nahodou. Pokud chces mechanickou klavesnici, nemuzes chtit tichou, to se vzajemne vylucuje.

Cesky layout, do 1500, ticha, mechanicka, jeste bys snad mohl pozadovat kvalitni? :-)

Neblazni, popremyslej co opravdu potrebujes. Jestli chces tichou, tak membranovku do 1500 urcite udelas, ty s nizkym zdvihem klaves byvaji opravdu tiche. Na hry je to ale slabsi.