Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mechanická tichá klávesnice

Dobrý den, potřebuji poradit, chci si koupit mechanickou klávesnici, ale potřebuji, co nejtižší, abych nevzbudil rodiče doma, když hraji v nočních hodinách. Cena klávesnice by měla být do 1000 Kč. Děkuji

Nejtissi mas mechanicke klavesy Cherry MX Silent.

Treba https://www.czc.cz/fnatic-gear-streak-cherry-mx-silent-red-cerna-us/245114/produkt

Ale nenasel jsem nic s ceskym layoutem, coz ti nemusi vyhovovat.

Ale ze by ty spinace byly treba tak tiche jako kdyz si koupis membranovou klavesnici s nizkym zdvihem klaves, to samozrejme ani nahodou. Pokud chces mechanickou klavesnici, nemuzes chtit tichou, to se vzajemne vylucuje.

Cesky layout, do 1500, ticha, mechanicka, jeste bys snad mohl pozadovat kvalitni? :-)

Neblazni, popremyslej co opravdu potrebujes. Jestli chces tichou, tak membranovku do 1500 urcite udelas, ty s nizkym zdvihem klaves byvaji opravdu tiche. Na hry je to ale slabsi.