Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení notebooku

Dobrý den,

nevím jestli to sem tak uplně patří, ale koupil jsem si notebook z Alzy a teď ho chci do 14-ti dnů vrátit. Už jsem si nastavil účet, tak nevím jestli to mám nechat a nebo obnovit systím do továrního nastavení.

Moc děkuji za Vaše odpovědi

Když jsem vracel notebook, technik mi řekl, že jestli není obnovený, tak mi naúčtuje 200 Kč za práci jiného technika, který 2x klikne a ntb. obnoví.

Normálně ho obnovte, zvolte možnost "pouze jednotku, na které je nainstalovaná Windows" nebo ak nějak zhruba se to jmenuje (ať nečekáte den, než se to obnoví, protože MS recovery z nějakého důvodu jinak trvá půlku života). Před zadáváním jména podržte tlačítko napájení, až vypne. Na připomínky typu, že se tak ztratí data a ntb. se nespustí kašlete. Nic se nestane, normálně pak Win naběhne. Technik pak před Vámi beztak udělá to samé.

Já to tam dokonce dělal před ním přímo v reklamační hale. Tím Vás nechci nabádat k provokaci techniků Alzy, byla to jen souhra náhod ;)

Děkuji za odpovědi. Tak sem chci napsat pro případ, že by to někdo potřeboval. Byl jsem tedy dnes notebook vrátit, systém jsem neobnovil. Prodejce říkal, že to vždy musí být převedeno do továrního nastavení. Pak se ale bavil s jiným pordejcem a říkal ať to necháme, že si to teda udělaj oni. Žádný poplatek mi neúčtovali, byli ochotní a hned mi vrátili všechny peníze :) Takže za mě spokojenost s Alzou :) Takže pro někoho, kdo bude mít stejný problém, vždy hodit do továrního nastavení