Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení notebooku

Dobrý den,

nevím jestli to sem tak uplně patří, ale koupil jsem si notebook z Alzy a teď ho chci do 14-ti dnů vrátit. Už jsem si nastavil účet, tak nevím jestli to mám nechat a nebo obnovit systím do továrního nastavení.

Moc děkuji za Vaše odpovědi

Děkuji za odpovědi. Tak sem chci napsat pro případ, že by to někdo potřeboval. Byl jsem tedy dnes notebook vrátit, systém jsem neobnovil. Prodejce říkal, že to vždy musí být převedeno do továrního nastavení. Pak se ale bavil s jiným pordejcem a říkal ať to necháme, že si to teda udělaj oni. Žádný poplatek mi neúčtovali, byli ochotní a hned mi vrátili všechny peníze :) Takže za mě spokojenost s Alzou :) Takže pro někoho, kdo bude mít stejný problém, vždy hodit do továrního nastavení