Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem okuliare ku pc

Zdar, chcel by som sa spýtať či by mi niekto nevedel odporučiť okuliare k pc na zníženie únavy očí nakoľko trávim veľa času pri pc práca a hranie hier .Do 60€. Ďakujem.

Místo brýlí bych se zaměřil na samotný monitor - nastavení jasu, kontrastu, matný povrch, ergonomie, vzdálenost od obrazovky, ..... A samozřejmě omezit čas před monitorem, nebo alespoň dělat přestávky. Oči máš jenom jedny....