Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NOKIA 230 vypnutí/zapnutí hlasitého zvonění.

Ježíšek mi nadělil mobil NOKIA 230 (na jednu SIM), pomalu se s ním seznamuji, učím se, jak využívat nejdůležitější funkce.
Tak třeba teď hledám, jak vypnout a zapnout hlasité zvonění (třeba když jdu k doktorovi, abych zbytečně nerušil), snížil jsem se už i k tomu, abych četl návod, ale zatím jsem na nic nenarazil. Věřím, že to lze nějak jednoduše jako u mobilu co jsem měl dosud.
Můžete mi někdo poradit?

BINGO !!!

Tak jsem zase o něco chytřejší :-D:-D:-D:beer:
Ale znovu jsem si prošel příčurku co jsem s tím mobilem dostal a není to tam. Tu notu na tlačítku jsem viděl až když jsem si vzal lupu. A když je nastavený tichý režim, tak je přeškrtnutá nota na displeji vpravo nahoře vedle symbolu pro baterku.

Označuji jako vyřešené.