Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NOKIA 230 vypnutí/zapnutí hlasitého zvonění.

Ježíšek mi nadělil mobil NOKIA 230 (na jednu SIM), pomalu se s ním seznamuji, učím se, jak využívat nejdůležitější funkce.
Tak třeba teď hledám, jak vypnout a zapnout hlasité zvonění (třeba když jdu k doktorovi, abych zbytečně nerušil), snížil jsem se už i k tomu, abych četl návod, ale zatím jsem na nic nenarazil. Věřím, že to lze nějak jednoduše jako u mobilu co jsem měl dosud.
Můžete mi někdo poradit?

BINGO !!!

Tak jsem zase o něco chytřejší :-D:-D:-D:beer:
Ale znovu jsem si prošel příčurku co jsem s tím mobilem dostal a není to tam. Tu notu na tlačítku jsem viděl až když jsem si vzal lupu. A když je nastavený tichý režim, tak je přeškrtnutá nota na displeji vpravo nahoře vedle symbolu pro baterku.

Označuji jako vyřešené.

Abych nezačínal nové téma, týká se stejného mobilu.
Na displeji vpravo nahoře vedle symbolu baterky se mi objevil symbol co nevím co je a v návodu není.
[98526-win-20240430-16-11-19-pro-jpg]
Na fotce není moc zřetelný, raději jsem ho vedle nakreslil.
Nevíte někdo co to xakru může být?
Nejsou na internetu někde symboly s vysvětlením co mohou znamenat co se mohou vyskytnout na displejích mobilů případně autokamer?
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=106451