Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Okrem Google nejdu ziadne ine stranky

Ked pripojim NB k WIFI nejde mi otvorit ziadne stranky okrem google. V google sa da hladat, ale po kliknuti na odkaz uz novu stranku neotvori.
Vypise tuto chybu
DNS PROBE FINISHED NXDOMAIN
Skusal som to riesit podla tychto navodov, ale nepomohlo to.
https://www.techbout.com/dns-probe-finished-nxdomain-error-chrome-26223/

PC som skenoval, vir tam nie je.
Robi to aj v inych prehliadacoch.
Ked pripojim kabel pevny internet, tak je to v poriadku.

Viete mi poradit ako mam postupovat?
Dakujem

Ked pripojim kabel pevny internet, tak je to v poriadku.

tím myslíš co - že úplně obejdeš router a připojíš ntb přímo na internet?
nebo jen že místo wifi jsi k lan výstupu routeru připojený kabelem?
konfigurace tcp/ip v4: nemáš ručně nastavené dns servery např. podle školy? výš píšeš že google, to by mělo fungovat, pokud na ně máš ping.

ty pozůstatky antiviru jsi kontroloval nebo ne? co tam bylo zač?
zkus pro jistotu i kontrolu na spyware, třeba adwcleaner.

a ještě znovu po odinstalaci av reset nastavení v cmd.exe:

netsh winsock reset all
netsh int ipv4 reset all
netsh int tcp reset all