Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 5s se z ničeho nic vypíná a zapíná

Zdravím, můj iphone 5s se včera z ničeho nic asi 5 krát vypnul a zapnul,myslel jsem ,že se nic neděje, že proběhla nějaká aktualizace,ale dneska se mi mobil vypíná a zapíná skoro pořád, když ho zapnu vydrží asi cca 5 minut a zase se vypne a několikrát zapne.Vždycky je tam čas 1:00 a 1.1.1970 nejde mi ani automaticky nastavit čas, a tudíž nejde internet.Nevíte co s tím může být? Za případné odpovědi děkuji.

Změna předmětu, původně: Iphone 5s (host)

Těžko Vám tady někdo napíše popis problému a jeho řešení. Může to být softwarová chyba, může to být hardwarová chyba. Když by to byl Android, napíšu Vám, abyste obnovil tovární nastavení (to snad umí japko taky). Když by nešlo, tak flashnout romku od výrobce, případně zkusit nějakou alternativní...
Takhle asi nic lepšího, než-li návštěva, žel autorizovaného, servisu nezabere.