Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno po aktual systemu+prohlížeče, historie,oblib...nezobrazuje

Prosím vás o pomoc,
před 2 dny jsem po vyzvání, že je k dispozici aktualizace systemu + Firefoxu,jsem to provedl.
Od té doby se neukládá historie navštívených stranek a veškeré uložené oblíbené stránky v Záložkach taky zmizely, také se mi nastavil vyhledávač od Seznamu, který nevím jak odstarnit, chtěl bych opět výyhledavač od Google
Lze vše nějak nastavit aby se historie ukládala a ty oblíbené stranky se vrátily zpět?

Taky mě zaráží to, že když si otevřu KNIHOVNU STRANEK a chci si nastavit aby se mi ukládaly stranky(např. podle poslední návštěvy apod.) to prostě nejde. Je tam nastaveno NEŘADIT a nelze s tím nic dělat

Před aktualizaci vše fungovalo

ntb Dell, W7 64 bit

když si otevřu KNIHOVNU STRANEK a chci si nastavit aby se mi ukládaly stranky (např. podle poslední návštěvy apod.) to prostě nejde

Tam je to trochu matoucí. Ta předvolba se netýká ukládání stránek, ale prohlížení záložek (v Knihovně stránek) a to řazení platí jenom do zavření Firefoxu.