Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odstranit ve Firefox Quantum náhled při úpravě url záložek (oblíbené)?

Jak odstranit ve Firefox Quantum náhled při úpravě url záložky (oblíbené)? Postup: Kliknu na hvězdičku v adresním řádku, adresa se mi uloží do záložek (až sem je to OK).

Když chci ale následně změnit umístění záložky nebo změnit jeji popisek či adresu (následným kliknutím na tutéž ikonu v adresním řádku), tak mi vyjede dialogové okno, ve kterém je přidaný náhled odkazované stránky. Chtěl bych ten náhled (přidaný obrázek) nějak vypnout (pokud to jde). Neví někdo jak na to? Gouglioval jsem, ale k ničemu jsem nedošel, v about:config jsem to taky nenašel.

Rozšíření v tom jsou taky nevinně, protože se to chová stejně i v nouzovém režimu Firefoxu.
"Vyříznout" to nějakým uBlockem nebo Adblokem taky nejde - asi je to součást Firefoxu.

[84593-nahled-zalozky-jpg]

Karle, help!

/* Remove pointless thumbnail in the Bookmark popup */
#editBookmarkPanelImage, #editBookmarkPanelFaviconContainer {
display: none !important;
}

Po 3/4 roce je tady Firefox 70... a? Tahle finta už nefunguje. Vím, že FF70 defaultně zakazuje použití userChrome.css - ale to jsem si zase povolil, a ostatní "cheats" v souboru fungují. Už dva dny hledám na netu, ale nic jsem nenašel.

To jsem už udělal, proto jsem psal, že se to boxuje.
Tvůj samostatný userChrome odstraňuje obrázek, ale panely jsou nad adresním řádkem.

PS: Tak už jsem na to přišel. Chyba nebyla v těch úpravách userChrome.css, ale v úplném úvodu (první řádek nahoře v souboru). Oproti nižším verzím Firefoxu (asi od FF69) tam nesmí být tohle:

@namespace url("http://www.mozilla.org/keymaster/gatekeeper/there.is.only.xul");

Proč ale ostatní úpravy fungovaly i s tím, to nechápu.