Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit program na počitači s omezením.

Zdravím Vás.
Jedna se o Win 7.
Mame v systenu spravce a pak uživatele s omezenymi pravy.
Nainstal jsem program, který mi nejde spustít pod tým uživatele s omezenymi pravy.
Musim kliknout pravým a dat spustít jako spravce a pak zadat heslo spravce.
Jak docilim toho, aby šel program spustit uživatelem s omezenymi pravy abych mu nemusel sdělit heslo?

To pak budou mit ale přistup k všemu,ne?

Počitač je na vratnicí a to omezení proto, že tam jsou odbornicí co se nudí a drbou do počitače a pak se divi že furt nejede.
Nejde povolit jen ten jeden exe?
Třeba když kliknu pravým na exe - vlastnosti - zabezpečení??

Nejdřív se musí aktivovat ten účet, potom podle návodu a obrázků.

Začíná to:

First you’ll need to enable the built-in Administrator account, which is disabled by default.

Vyvrcholení je na konci:

This password will be saved – the next time you double-click the shortcut, the application will launch as Administrator without asking you for a password.

Proč jim nejde ten program spustit normálně moc nechápu.