Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OneDrive blokuje Internet

Ahoj,
resim zajimavy problem s Microsoft OneDrive. Koupil jsem si Office 365 + 1 TB OneDrive. Nainstaloval jsem OneDrive na W7, zacal jsem synchronizovat prvnich 8 GB dat a najednou jsem zjistil, ze mi nefunguje Internet (Firefox, IE, atd.), pritom OneDrive dal synchronizoval data. Problem neni v pripojeni, mam 25 Mb/s a OneDrive synchronizuje rychlosti pouze cca. 250 kB/s. Zkusil jsem synchronizaci ve OneDrive pozastavit a Internet se hned rozjel. Takto jsem to zkousel nekolikrat, vysledek je vzdy stejny. Diagnostika v IE pri nefunkcnim Internetu hlasi nedostupny DNS server. Proste to vypada, ze OneDrive pri synchronizaci blokuje Internet. Nikde jsem o tomto problemu ale nic nenasel. Nemate s tim zkusenosti?
Diky
Jarda

Uz som to pisal...pri Onedrive ak tam kopirujes niekolko GB udajov si zasekas upload...download bez uploadu je nefunkcny potom.
Riesenie je neposielat data na Onedrive plnou rychlostou, alebo spravit to v noci, cez den sa uz budu synchronizovat zlozky rychlo a iba obcas.
Jarda to za rok a pol urcite vyriesil.

JJ, to je u VDSL dost velký problém. Řešení je kromě zbavení se tohoto předraženého připojení dát rate limiter na upload. Myslím, že 75% by mohlo stačit, ale nevím jak je to ve skutečno....

Více se ptám v dotazu. Třeba se dozvíš procentuální závislost

Jak závisí dostupná maximální rychlost downloadu (v procentech k max.možnému downloadu) na aktuální hodnotě upload komunikace (v procentech vztažených k maximálnímu uploadu) na připojení ADSL?

Závisí to na absolutních hodnotách rychlosti (ích) připojenínebo ne?

Co ukazuje diagnostika má váhu věštení Jolandy na ezo.tv. Ukazuje to random příčiny a někdy to ukazuje, že žádný problém není. Někdy to hledá neustále přičinu.