Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD Crucial nejde naformátovat ani inicializovat

Chtěl jsem odstranit soubory z SSD. Zvolil jsem formátování, které se nedokončilo. Nyní nemohu s diskem nic dělat. Stále chce formátovat, ale nemůže. Píše také, že chce inicializovat, ale když potvrdím inicializaci vyskočí okno "správce virtuálních disků" a v něm: Chyba dat (cyklická redundantní kontrola). Nevíte někdo prosím co s tím? Děkuji ena

Změna předmětu, původně: SSD Crucial (host)

- Potrebujes ho pre-formatovat (vytvorit novou partition / kuprikladu NTFS) mimo spusteny operacni systém "Windows", tak si vytvor LIVE_CD/USB → nabootuj z neho → zvol ten uvedeny SSD → "format".
- Jaky Live_CD pouzit ? Distribuci existuje hodne, doporucil bych treba kvuli jednoduchosti a prehlednosti Gparted : https://gparted.org/livecd.php
* Jen doufam ze jsis neformatoval disky pod nohama (a offline formatovat nejdou), nebo systémovy disk.

TiP - Crucial ma na to i svuj Softvér : https://www.crucial.com/usa/en/support-storage-executive
* Ma samozrejme i "vlastni" live tools, jak na format, tak na UPdate Firmware etc.

Dík za snahu, ale vše jsem použil. Leč marně. Soft Crucialu ho nevidí, i když třeba ssd i hdd které mám v PC vidí. Pouze ten problémový ne. Všechny mé pokusy začaly formátováním, které nejrůznější softy doporučují. Formátování probíhá asi 3 min a pak napíše: Formátování nelze dokončit. Zřejmě je po smrti, ale co mu k ní pomohlo netuším. Ještě jednou dík. S pozdravem ena

To jsem se pokoušel, ALE soft pro Crucial ho nevidí. V PC mám dva disky. SSD a HDD ty oba soft vidí, ale jak přidám ten problémový, tak nic. Asi je po smrti, ale netuším co mu ublížilo. Po připojení v PC vyskočí okno, že je třeba formátovat. Po spuštění píše formátování asi 3 min pak píše, že nelze dokončit. Dík za pomoc. S pozdravem ena