Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký fungující PDF plugin pro Total Commander

Zdravím.
Nevíte o nějakém skutečně funkčním doplňku pro TC, který by uměl přes F3 rychle zobrazit obsah PDF verze DC? Pracuji poměrně často s PDF soubory a jejich otevírání v Adobe Reader není zrovna nejrychlejší a rychlý (třeba i zjednodušený) náhled přes F3 v TC by pomohl.

Zkoušel jsem doplňky přímo od Ghislera, ale buď umí prohlížet PDF max do verze 8 (wlx_pdfview_109, který používá GhostScript) nebo TC po stisku na nějakou dobu zatuhne a pak se zobrazí prázdná stránka (wlx64_sLister_1.1.2, který využívá Sumatra). Nic jiného, kromě diskuzí, že něco nefunguje, se mi nepodařilo najít.

Díky předem za tipy.

Tiež som sa nedopátral k bleskovému zobrazeniu nabehnutím nad pdf myšou pre TC.

Riešil som to tak, že mám na ploche zástupcu prieskumníka Dokumentov:

C:\Users\užívateľ\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Libraries\Documents.library-ms

v nastavení prieskumníka "v riadkovom podrobnosti", nastavenie v pravom okne mám v "Table ukážky" zobrazenia nielen pdf, doc/x, jpg, ako aj gigantických miniatúr ikon (napr. VLC) ak na súbory nabehnem myšou. Dajú sa obratom v Table ukážky dokumenty pdf, doc jpg, čítať, nemusí sa súbor otvárať v pravom okne. Písmo je čitateľné, cca veľkosť 5, záleží, ako si Table okna myšou roztiahneš.

I když ten prohlížeč startuje o krapet rychleji jak DC, tak o rychlost ani tak nejde.

Jde o to, že mám hromadu souborů různých typů v TC a když chci vědět co pod tím PDF je, tak bez přemýšlení ze zvyku stisknu F3 a ono nic, jen shluk znaků. Takže ukončit prohlížeč a znovu spustit prohlížení přes Enter DC.A to jsou úkony navíc, které mi sice infarkt nevyvolají, ale docela rozčilují.

Takto funguje obojí. Jak prohlížeč přes F3 (který má v sobě možnost spustit DC), tak i po Enter DC.

Šlo tedy spíše o postup s využitím externího prohlížeče a tím mohl být klidně i DC.