Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zapojit repro usb

Zdravím hoši, mám menší problém, objednal jsem si reproduktor na usb, na noťasu kde není žádný program na zvuk tak stačí zapojit a hraje ale mám to na stolní pc a tam mi to nejde, předpokládám že to je tím, že mám správce zvuku realtek HD, na sluchátkách mi zvuk jede. kde nebo jak to mám zapnout, nemáte někdo zkušenost? :/

"sluchátka jsou normálně na aux" spíš bych je dal do konektoru pro sluchátka (nicméně to se může v nastavení konfigurovat, podobně jako spojení či rozpojení více vstupů/výstupů, aby se chovaly samostatně nebo jako jeden vstup/výstup). Ten USB reprák by měl mít svůj samostatný ovladač, takže by se jevil jako zcela samostatné zařízení.