Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3,5mm > L-R redukce k notebooku?

Ahoj,

nikde se mi nedaří najít rozdvojku z klasického stereo 3,5 na L a R (ze zahraničí se mi to nechce kupovat) - mám 2 BT repráčky s možností 3,5mm připojení a bezdrátově stereo funguje jen při připojení s telefonem, přes speciální aplikaci (JBLka). Všude vidím jen klasické rozdvojky, které ale klasické stereo moc dobře nezprosředkují :)

Existuje vůbec nějaká taková redukce, nebo je k tomu zaoptřebí nějaké dodatečné zařízení, které kanály rozdělí?

Díky moc

z klasického stereo 3,5 na L a R (ze zahraničí se mi to nechce kupovat)

Co je L a R? Že by Left a Right? Jak z toho mám poznat, o jaký konektor ti jde? Tím "klasický 3,5" předpokládám myslíš jack.

Když se ti to ze zahraničí nechce kupovat, mohl jsi alespoň dát odkaz, abychom věděli, co vlastně chceš....?

https://www.czc.cz/premiumcord-kabelova-rozdvojka-3-5-jack-m-2xf-10cm/216862/produkt - akorát aby z nich nešel totožný výstup, ale již rozdělený na left a right

https://www.czc.cz/premiumcord-kabelova-rozdvojka-3-5-jack-m-2xf-10cm/216862/produkt

Popis produktu

Praktická kabelová rozdvojka propojující zařízení pomocí konektoru stereo jack 3,5 - 2x3.5 M/F. Délka kabelu je 15 cm. Rozkládá stereofonní signál na dva samostatné kanály. Vhodný pro propojení k mobilům, tabletům apod.

Asi nejsem sám, komu něco uniká....?

Ta rozdvojka zvuk rozkládá na dva samostatné stereofonní kanály - je to dobré třeba na zapojení dvou sluchátek nebo tak. Já bych chtěl takovou, která do jednoho "konce" pošle Right a do druhého Left - prstě rozdělí původní signál, nechci, aby jej jen duplikovala. Samozřejmě, že pokud nebude jiná možnost, koupím tuto, ale chtěl bych z toho zkrátka dostat normální stereo, ne "dvě sterea." Fakt nevím, jak to mám jinak popsat... Ano, možná kecám blbosti a žádná taková redukce neexistuje...

Napadlo mě to právě na základě stereo propojení přes mobil - aplikace oba repráčky dokáže propojit tak, že hrají nezávisle L/R a jde to znát - zvuk je mnohem lepší, než když oba hrají totožný výstup. Bluetooth v ntb toho ale není schopen - resp. neznám žádný program, který by toto (ve Win 10) dokázal, takže mě napadlo právě propojení přes rozdělený výstup z 3,5mm...

Odstrihni draty z tych mono reprakov a napajkuj ich na jeden stereojack. Potrebujes len pajkovacku.

Ale nechapem ze co to mas za reproduktory, daj sem asi modelove oznacenie nech vieme ci tam fakt nie je nejaka ina moznost, ptz si nie som isty ci chapes spravne vstupy do toho repro.

P.S. mozes si kupit rozdvojku jack -> 2x cinch (= "RCA") a potom nejake 2 mono kabliky cinch - jack. Tie by sa aj mohli vyskytovat bezne v elektro predajniach (a namiesto mono kablikov mohli by to byt aj stereokabliky a zapojis v nich len jeden kanal)