Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3,5mm > L-R redukce k notebooku?

Ahoj,

nikde se mi nedaří najít rozdvojku z klasického stereo 3,5 na L a R (ze zahraničí se mi to nechce kupovat) - mám 2 BT repráčky s možností 3,5mm připojení a bezdrátově stereo funguje jen při připojení s telefonem, přes speciální aplikaci (JBLka). Všude vidím jen klasické rozdvojky, které ale klasické stereo moc dobře nezprosředkují :)

Existuje vůbec nějaká taková redukce, nebo je k tomu zaoptřebí nějaké dodatečné zařízení, které kanály rozdělí?

Díky moc

Odstrihni draty z tych mono reprakov a napajkuj ich na jeden stereojack. Potrebujes len pajkovacku.

Ale nechapem ze co to mas za reproduktory, daj sem asi modelove oznacenie nech vieme ci tam fakt nie je nejaka ina moznost, ptz si nie som isty ci chapes spravne vstupy do toho repro.

P.S. mozes si kupit rozdvojku jack -> 2x cinch (= "RCA") a potom nejake 2 mono kabliky cinch - jack. Tie by sa aj mohli vyskytovat bezne v elektro predajniach (a namiesto mono kablikov mohli by to byt aj stereokabliky a zapojis v nich len jeden kanal)