Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč nefunguje na novém PC starší program?

Může mi prosím někdo vysvětlit, proč mi na počítači s AMD Athlon 64x2 Dual Core a 2GB RAM nechce fungovat starší 3D program Maxon Cinema, který se oproti novým programům této řady nemusí ani instalovat? Přitom na starších počítačích PentiumI, PII a PIII funguje naprosto bez problémů.
Změna předmětu, původně: Proč? (mif)

Ted jsem si to četl znova co jsi napsalas,už to asi máš nainstalované,ale asi ti nejde spustit když na něj v program files klikneš.jo to nejde ani mě,a asi to ani jít nemá,jen to nainstalovat.nebo to jde někomu otevřít v program files ten optimizer?