Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování Windows 10 do továrního nastavení

Dobrý den, Potřeboval bych poradit s odinstalací windowsu, v nastavení když dám do továrního nastavení tak se to načítá a při restarování to hlásí chybu že to není možné a furt dokola, je nějaká jiná možnost ? Stáhl jsem z windows com i mediacreationtool a to taky nepomohlo. Instalační CD widows nemám a snad ani klíče od toho nenajdu, je to 4 roky starý notebook. Děkuji za pomoc. :)

Chci komplet přemazat všechny soubory co jsou v noťasu, seká se že na něm nejde ani rozjet hledání min jak všude vyskakují reklamy apod. a odstraňovat se mi to po jednom už nechce, nemá asi ani smysl.

Přes jejich oficiální web stáhnout instalační soubor na FLash disk nepůjde nebo tak? CD od windows nemám ani k notebooku myslím nebyl. Byl v něm čistě nainstalován windows 7 a pak jsme stáhli aktualizaci na windows 10.

Stiahni ISO W10 zo stránky MS, vyrob z ISO na USB fleške alebo na DVD kotúči bútovacie médium ktoré po reštarte varzíš do mašiny a budeš v očakávaní rýchle mačkať nejakú hore kláves F F8, podľa výrobcu.

V každom prípade z ISO použi najprv nástroj Diskpart.exe - príkaz Clean, aby si načisto zmazal binec v zavádzači.

Těžko půjde obnovit, když tam byla původně Windows 7. Jenom nová instalace to jistí. Takže stáhnout instalačku z Microsoftu a kompletně nainstalovat. Musíte dodržet verzi (Home, Profi...) Na Netu je spousta návodů jak.

Děkuji všem za pomoc, přeinstaloval jsem to celý přes MediaCreationTool, nahrál jsem windows z druhého notebooku a spustil v zavirovaném, zatím vše běží v pohodě a myslím si že mám vystaráno po 4 hodinové instalaci. Díky a ahoj ;)