Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Frekvencí procesoru.

Zdravím, mám takový problém, mám procesor AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor 3,4Ghz který běžel na základové desce GIGABYTE 970A-DS3 970. Počítač se mi začal z ničeho nic vypínat a tak jsem měl podezření na základovou desku. Proto jsem desku vyměnil za asrock n68c-s ucc kterou jsem měl doma, na které vše šlape dobře, až na to, že mi systém místo 3,4Ghz ukazuje pouze 804 MHz, bios jsem aktualizoval a stále nepomohlo, nějaké rady? Dá se toto nastavit někde v biosu, děkuji na odpověď.

Nainstalováno, nic se nezměnilo, Ano, je mi jasné, že ta deska není už nic moco, ale podporu pro daný procesor co jsem koukal by mít měla, proto vůbec nevím, proč to neběží tak, jak by mělo, potřebuji aby pro zatím pc běžel jak má, než se bude nakonec základová deska třeba koupit novější, lepší. Není pro to nějaké nastavení v BIOSU?.