Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace Windows 10 - Nepovedlo se najít žádné jednotky

Zdravím, rovnou k věci chci přeinstalovat windows 10. PŮvodně byl na mém pc taky windows 10 ale od jisté doby začal mít pc problém se startem windows, takže někdy se načetl a někdy ne.. teď už se nespustí vůbec a napíše Disc boot failure. Proto jsem se rozhodl, že windows zkusím přeinstalovat ale opět jsem narazil na problém.. na začátku instalace hned hláška : Nepovedlo se najít žádné jednotky. Ovladač úložiště načtěte kliknutím na Načíst ovladač.. a absolutně teď netuším co provést.. Někdo má nějakou radu prosím a děkuji!

Urcite je treba disk otestovat jinde, muze i pres USB.

Hlavne jestli na nem jsou nejaka cenna data, tak zazalohovat, pokud to jeste pujde.

Utility k otestovani disku dodavaji vsichni vyrobci. Stahne nainstaluje, otestuje, neni to nic tezkeho, navody jsou nakonec na internetu.

Ale nehazel bych flintu s diskem do zita, tyhle chyby, ktere na prvni pohled vypadaji na vadny disk, muze zpusobovat i vadny zdroj. Posila do disku spatne napeti a takhle se to projevuje. Kazdpadne otestovanim disku jinde zjisti, jestli je to opravdu tim diskem nebo hledat zavadu jinde.