
Vytěžovač netu
Ahoj chtěl bych naštvat sousedy, aby přestali stahovat velke soubory večer, když potřebuju zrovna internet využívat na max, tím, že bych potřeboval nějaky program který bude stahovat pořad dokola nějake soubory a hned je mazat. Třeba pak nebudou mít chuť používat internet. Znáté někdo něco takového?
Zní to dost divně, ale ono se nedá moc fungovat s odezvou 500 - 1000ms
Ano, zni to divne. Doporucoval bych resit pricinu a ne nasledek. To znamena, dej sousedum papa a odejdi ze spolecne linky a porid vlastni pripojeni k internetu.
Právě to možná oni dělají tobě a zdá se, že to nikam nevede.
Takže tobě vadí, že sousedi používají společný internet a chceš jej zpomalit? Proč zrovna ty bys měl mít internet k dispozici večer sám?
Nejlépe by bylo dobré jim vysvětlit, že potřebuješ večer pařit hry a oni ti brzdí internet.
Když jim internet skoro nepůjde,obrátí se na providera.A ten zjistí,co se u vás pořád stahuje.A taky zjistí,kdo za to může.
Není to tak jednoduchý z jednoho zdroje X uživatelů za nějakou smluvenou cenu obvykle vyšší kde to je se signálem bída a poperte se o to kdo co natahá je každýho věc..
https://www.youtube.com/watch?v=4St9BnOFMXQ
máš se učit pro své sebevzdělání a budoucí použitelnost, abys nebyl jen tupým klikačem v infantilních střílečkách.
kdybys chtěl problém řešit, nejdřív by ses zamyslel nad současným připojením, tvým placeným trafficem a dalšími možnostmi ve vašem baráku.
večer je samozřejmě internet vytížený na půlce planety, trochu s tím počítej.
a hlavně předpokládám, že nejsi k domácímu routeru připojený přes wifi.