Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytěžovač netu

Ahoj chtěl bych naštvat sousedy, aby přestali stahovat velke soubory večer, když potřebuju zrovna internet využívat na max, tím, že bych potřeboval nějaky program který bude stahovat pořad dokola nějake soubory a hned je mazat. Třeba pak nebudou mít chuť používat internet. Znáté někdo něco takového?

máš se učit pro své sebevzdělání a budoucí použitelnost, abys nebyl jen tupým klikačem v infantilních střílečkách.

kdybys chtěl problém řešit, nejdřív by ses zamyslel nad současným připojením, tvým placeným trafficem a dalšími možnostmi ve vašem baráku.
večer je samozřejmě internet vytížený na půlce planety, trochu s tím počítej.
a hlavně předpokládám, že nejsi k domácímu routeru připojený přes wifi.