Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém při spuštění PC

Dobrý den, mám takový problém. Po spuštění mého PC nechce nabehnout,naběhne nacitaci obrazovka od motherboardu a nic se neděje,nejde jít ani do BIOSU. Po vypnutí pomoci tlačítka a opetneho spuštění, PC naběhne. Poté co PC vypnu přes Windows,nechce nabehnout nebo když ho dám do režimu spánku,tak poté nefunguje připojení k internetu a je nutné PC restartovat. PC mám 14 dní,dokonce jsem reinstaloval Windows 10. Nějaké rady?

Třeba ti to nepomůže ale za zkoušku nic nedáš. Zkus odpojit vše z USB. Kolega měl stejný problém, když odpojil vše z USB PC najíždělo. Nakonec jsme zjistili, že měl vadnou myš, viděl jsem to poprvé :)