Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gtx 1080 ...a aky CPU ?

poradite aky CPU mam kupit aby som vyuzival jej potencial?.200-300e som ochotny do toho dat...alebo na bazare za lacnejsi peniaz len neviem ktory je ten spravny...nerieste aku mam dosku tu potom uz prisposobim procesoru....

R5 2600(X)
R7 2700(X)
i5-8600(K)
i7-8700(K)
i5-9600K
i7-9700K

Vsechno to vyhovi, ja mam i7-6700 a dava to take dobre. Sem tam je nektera hra narocna na procesor jako treba KCD, tak pak je lepsi vykonejsi procak, ale to uplne nesouvisi s vytizenim GPU.
U Intelu bych vic doporucoval Kackove procesory, u AMD je to dle penezenky.