Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet od DIGI - několikrát denně výpadky

Dobrý den,
chtěl bych se poradit využívám internet po kabelu od DIGI ze začátku jsem používal 50 MB/s a šel dobře jak jsem přešel na 100 Mb/s
tak mě internet několikrát denně na pár vteřin přestane jít a po pár vteřinách se zase sám naskočí dělá to několikrát za den.
Nevíte prosím někdo proč.
Modem mám přímo od společnosti DIGI TP-LINK model: TD-W9960 a k tomu mám do další místnosti kabelem vedený už svůj modem TP-LINK model: TL-WR840N.
na který se připojuji na notebook a set to box (internetová TV) přes Wi-Fi . Jinak hlavní modem nikdo nepoužívá jen ten co mám vedený do svého pokoje.
Tak děkuji za pomoc.

Změna předmětu, původně: Internet (host)

cca 500 GB měsíčně.

už tady byli dvakrát technici a stejně se to seká z ničeho nic se to vypne a po cca 2 minutách se to samo zase nahodí.

Zkoušel jsem i nový modem a stejné.

DNS Mám nastavené:
Primární DNS: 8.8.8.8 (Volitelný)
Sekundární DNS: 8.8.8.8 (Volitelný)

Jaký byste doporučil WI-FI router ADSL rychlost mám 100 Mb/s ku 10 Mb/s

je tento vhodný?
tp-link-archer-vr300-archer-vr300

nebo

asus-dsl-n16

nebo

tp-link-td-w9980b-vdsl-router-300mbps-wireless

Děkuji