
Seká se hra???
Dobrý den. Seká se mi hra. Co to může dělat když neberu v potaz špatné nainstalování??? Může to dělat už starší grafická karta??? Děkuji
Dobrý den. Seká se mi hra. Co to může dělat když neberu v potaz špatné nainstalování??? Může to dělat už starší grafická karta??? Děkuji
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
jaka hra? na jakej zostave?
No konkrétně je The Sims 2 a grafárna je Radeon 9200SE.
A jak se seká?
- má trhavý běh? Neustále, nebo jen po chvilkách?
- nebo zamrzá?
Je to pochvilkách.
neprehrieva sa ti grafika? ta 9200se uz pri sims 2 musi byt na okraji sil (neviem jake tam mas detaily a ani co mas za komp, kedze si nenapisal zostavu)
No právě mi jde jenom o tu gfárnu je už dost stará a rád bych si pořídil novou jakou bys poradil???
zalezi od ostatku pocitaca a od toho kolko si ochotny do nej investovat
No řekněme tak 3 000Kč.
napriklad? http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500 6000000G7N&Search=3870&SearchType=1
no ni špatná dík.
hod sem aspon co mas za dosku, nech potom nenadavas ze ti tam ta grafika nepoleze
Název základní desky Asus P4SGX-MX
ajeje, ta je pekne stara, tak to jedine ze zbehnes do obchodu nech ti nieco najdu, pretoze predpokladam ze tam mas asi 200W zdroj, takze to bude tazke
200W zdroje se dávaly naposled snad někdy v době prvních Pentií. Na jeho sestavu byly daleko běžnější 350W zdroje, i když to taky nebyl žádnej zázrak.
Tá grafická je hrozne slabá na Sims 2. Môj straší ATI 9800Pro mal pri 1280x1024 problémy to utiahnúť miestami.
aa
tak potom toto - http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514507 K0BS0BVG63 , pokial ma agp, tak by to uplne stacilo az do vymeny celeho kompu
Proboha uvědom si, že když tam teď má Radeon 9200, tak ten jeho počítač je ultrašunka typu Athlon 1800+, nebo něco okolo toho. Ty mu předhazuješ karty vhodný do počítačů o dvě generace novější. Nikdy by se v tom pořádně nevyužily, jen by vyhodil peníze. Bohatě mu bude stačit toto:
product.jsp
a příjde ho to jenom na litr.
Nebo toto od nVidie:
product.jsp
Tu mám doma já a má výkonu na rozdávání.
Jo takže tyhle tam půjdou jo a tu jak máš ty jsi s ní spokojenej???
Jo takže tyhle tam půjdou jo a tu jak máš ty jsi s ní spokojenej???
Pro: Prasak Takže tyhle tam pudou jo a tu jak máš ty tak si sní spokojenej???
Ano, mám tu nVidii a jsem spokojen, protože to bylo to relativně nejlepší poměr cena/výkon pro můj obstarožní počítač (P4 2,4GHz).
Má dvě záludnusti:
- je pasivní, musíš mít dobře větranou skříň. Já jsem pro jistotu přidal větrák. Záleží na vkusu každého soudruha.
- jestli se ti podaří ji někde sehnat.
Pro srovnání výkonu: hru Zaklínač jsem na této kartě dohrál na střední detaily.
Nechápu proč tady máme řešit připitomělé hry a ne plnohodnotné a k něčemu sloužící programy!
Ber to jako poslední varování. Ještě jednou napíšeš něco podobně přiblblého a končíš definitivně.
Já tě nenutil aby jsi sem něco psal!
edit: // sestavyyy - ale jen kuvli ostatním, se mnou gramatická chyba ani trosku nehla
ad sestavyyy: To neopravuj, stejně tam něco zůstane.
Nemusí to dělat jen grafická karta,ale můžou to dělat ovladače přiložené k této grafické kartě.Zkus je třeba nově nainstalovat,nebo aktualizovat.Zkoušel jsi toto už?????
Ještě ne vyskoušim.
Tak co už jsi to zkusil?Až to zkusíš dej vědět.
No skusil a nic.
Hold pudu hledat tu novou desku.
A není poškrábané cd?Nebo není špatná mechanika?
NN tim to neni.