Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučíte nějakou spolehlivou standardní myš?

Od roku 2010 už mám druhou myš a vypadá to, že zanedlouho budu pořizovat další. Obě to jsou Genius micro Traveler V2. Je malá, šikovná, kompaktní, avšak nejen ona má nějakou chybku...
Jde o to, že občas - nebudu přehánět, když řeknu každých 15 minut - poposkočí kousek na obrazovce. Co jsem četl na internetu, tak to dělá hodně Geniusek a i od dalších výrobků. Někde jsem se i dočetl, že za to může ovladač zvukové karty, ale v mém případě to na to vliv nemá, už jsem zkoušel snad opravdu všechno, ale vypadá to, že to opravdu bude nekvalitní optikou v samotné myši. To už se odflakuje i tohle?

S tou menší se oproti klasické větší líp manipuluje. A zvlášť herní myš taky nechci, není to potřeba. Nemáte nějaký tip na spolehlivou podobnou myš?

Díky.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

U levnych mysi je to uplne bezne kus od kusu, nekdy je snimac lepsi a nekdy se proste uplne nepovede. Radit ti teda jinou nebudu, protoze ze treba jsem videl nekterou mys funkcni nemuze znamenat, ze budes mit podobne stesti.

Kompromisne se pokladaji za obecne spolehlive SteelSeries, u kterych je i cena nizka, ale tobe se muze cena zdat jako vysoka. Bezdratovky jsou jeste drazsi, tak to ani nema cenu neco uvadet.

Kupujem roky ku zostavam len Geniusky a nikto sa zatial nestazoval. Predavam ich rocne 50-100ks uz niekolko rokov, takze predpokladam, ze keby bol s nimi nejaky vacsi problem vedel by som o tom.
Navyse 99% tvoria najlacnejsie kusky od nich (DX-110 aktualne). Vyhodou je, ze ich robia v roznych farebnych prevedeniach, co zakaznik oceni, ked m dam na vyber z roznych variant. A cena 2 eura bez dane v nakupe...nie je asi o com.

Ale no tak dobře. Krysu za stovku včerty. Teflony (jsou to teflony?) drhnou, snímač nesnímá, tlačítka tlačítkují jak se jim chce. Netvrdím, že genitál neumí vyrobit slušnou myš, ale ty produkty v nejnižším ranku jsou skutečně odpad zvíci sběrného dvoru.

Kupujem roky ku zostavam len Geniusky a nikto sa zatial nestazoval

Bezny BFU totiz nevie, ze moze existovat lepsie ovladatelna mys. Daj im skusit mifom spominany Logitech M100 a tvoj najlacnejsi Genius hodia do kosa. Aj ked ani to nie je ziadna vyhra, ak tazatel nepotrebuje usetrit kazde euro a casto pracuje s PC, siel by som do kvalitnejsej mysky.

Nahoře píše, že bude kupovat třetí myš od roku 2010. Vychází to přes 4 roky na každou myš. To je slušná výdrž na maus za pár desetikorun. Genius býval svýho času v myších dobrej, ale to je tak před dvaceti lety.
Když mu vyhovuje, ať si jich koupí deset a má zásobu do konce života.

Tos přehnal těch 20 let ty GX klávesnice / myši s tím jednobarevným podsvícením byli ok za tu cenu a to je ca 4 zpět.Kupoval jsem Logitech bezdrát ca 700kč po dvou letech spínač ko,koupil sem jí sice znova bo nic lepšího není za stejný prachy , ale že je Logitech nějaká kvalita co byl dřīv tak to taky není,u drátovky v bleděmodrém kde myši prodávaj vesele s různýma vadama jako že to je vlastnost a to se týká i jinejch věcí od nich,bych napsal lepší volba u Logitechu z nabídky co je,ale nějaká kvalita vzala dávno za své.

Zrovna vcera som si objednal "hernu" Geniusku za 15 euro AMMOX X-1 400 (omylom, chcel som Logitech, ale ked som si to vsimol uz sa mi to nechcelo zmenit). Schvalne som zvedavy ako sa mi bude hrat CSko oproti sucasnej ConnectIT CI-188. Ak tam rozdiel nebude kupim ten Logitech (Logitech myš Gaming G Pro, laserová, 6 tlačítek, 12000dpi) a uvidim pocitovo ako to bude.
Ja mam aj tak skor pocit, ze CSko hram tak ako hram lebo som uz stary a mam slabe oci a pomale reakcie a nepomoze mi mys ani za 1000 eur.

Sháněl jsem nějak myš kolem pětikilka a nakonec jsem si tu v CZ moc nevybral, jako ty A4Tech Bloody ujdou, ale mají většinou senzor s predikcí, kterej upravuje pohyb a přenos není 1:1 takže o ničem, nakonec jsem vzal činskej Motospeed V70 za nějakých 600,- se spínači omron klasika a sensor Pixart PMW3360 co používaj i highend myši.

Ten Logitech vypadá dobře, ale cenově dost jinde, ale umí od 200dpi, což se mi zdá super alespoň pro hráče, ale jinak tam nevidím nic moc navíc, u té V70 mám min 500dpi na kterých hraju s 1000Hz report rate.