Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IRQ,zvuk a TV karta Typhoon (SAA 7134)

Zdravím,sehnal jsem analogovou Tv kartu,po instalaci ovladačů od výrobce a resetování se nikdy neobjevila ikona zvuku v listě a veškerej čas CPU sežral proces WINLOGON.

Po naistalování starších zvuk. ovladačů resetování naběhl win ale nebylo slyšet uvítací melodii,pípnutí v nastavení hlasitosti ani zvuk v televizi.
Ale po přehrávání mp3 jdou už věeškerý zvuky.
Zapnu televizi,a zvuk jde ale zkreslený pískáním a chrastěním které neustane až do resetování počítače.

Četl jsem že tv karta je alergická na sdílení IRQ s jiným zařízením.Ale win ignoruje nastaveni IRQ v Biosu a přiřadí přerušení Tv kartě a dalším 3 zařízením,dá se to nějak ručně nastavit?

VIA KM 133A s integrovanou zvukovkou VIA AC97

WIN XP prof SP2,

Ak nainstalujes ciste windows (XP SP2) a potom len ovladace z webu vyrobcu zakl.dosky, ziadne najnovsie hyperiony ani ine blbosti ale len tie co ma vyrobca dosky uvedene pre tvoj typ/verziu dosky, tak Win musia nabehnut (najprv to skusat bez PCI TV karty - odpojit). Ak nenabehnu ciste WinXP SP2 s ovladacmi od vyrobcu dosky, tak mas vadnu dosku alebo nastavene nieco blbo v BIOSe (nacitat defaults).