Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tečka na monitoru

Zdravím,na monitoru se mi udělala taková bílo-černá tečka není moc vidět prakticky jen to poznat trochu jen na bílém pozadí ve hře to skoro nepoznám,chci se jen zeptat o co se může jednat?...o nějaký mrtvý pixel či tak něco?a kdy je to důvod na reklamaci děkuji.

jeden polomrtvý pixel nebývá důvod k reklamaci, to bys musel zaplatit jinou cenu a byl bys na to při prodeji náležitě upozorněn.

různí výrobci a různí prodejci mají toleranci nastavenou různě. obojí jsi zatajil, čili doporučuju začít dotazem u prodejce s uvedením konkrétního modelu/výrobce.
ale půjde o ztrátu času.

nevím co na tom tn krámu stojí takové prachy, snad tě to aspoň do smrti vyléčilo z nápadů kupovat cokoliv od hp.
diskuse níž: https://www.czc.cz/hp-omen-led-monitor-27/219246/produkt/d8322p07lejs3809koh07lsq1d/diskuse

když je to takové dělo, poptej se výrobce jak se k tomu staví. jen se obávám, že cenově orientovaný korporát s čím dál levnějšími dodavateli panelů ti nepošle zrovna nejdelší odpověď.

to jsem kupoval před 10ti lety obyč full HD BenQ 22" a dával garanci 0 vadných pixelů, jestli v tom byl nějakej háček už nevím, ale i po těch 10 letech provozu žádnej vadnej pixel nemá

nejlepší když koupím monitor tak hned vyzkouším na fullscreen barvy RGB (+bílá, černá) a projdu si to, já taky vracel v rámci 14 denní lhůty nějaký Delly a pak jsem vzal nakonec jinou značku, horší teda pokud se to projeví až po nějakém čase

Tak zkontrolovat to jo jenže problém když se udělaj později,taky mám FHD 24 BenQ co dával záruku 0 vadnejch a je OK do teď,novej AOC 32 jsem hned projel taky OK jenže RedMaX koupil stejnej a mrtvej pixel tam má,tj sázka do loterie dneska navíc dle mého si toho plno lidí ani nevšimne nebo po tom ani nepátrá jestli je panel OK, bo o tom neví že se to dá nějak zkontrolovat...