Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno stale problemy so zvukom u tv karty

nazdar, som velmi zufaly a ked sa nedopracujem k rieseniu, tak tv karta poleti oknom

mam windows vista hp 64 bit
soundblaster x-fi fatality champion series
leadtek winfast dtv2000h
najnovsia verzia winfast pvr2

a nedokazem rozbehat zvuk v tv, skusal som vsetky normy a nic

vsade inde zvuk funguje (hry, filmy, hudba)

plz o radu, inac asi nou prizabijem susedkinho psa jak poleti :)

P.S.: na nete som nenasiel nic, dokonca ani na tvfreak.cz

Zkus na klávesnici při spuštěném PVR2 klávesu "A" postupně vybírat Audio normu, nastavení by si to mělo pamatovat. Aspoň tak mi to fungovalo na dtv1800h . TV kartu máš propojenou kablíkem do CD in na desce, nebo venkem z out do zvukovky? V audio mixeru je vaw a CD zprovozněné?

Moje zkušenost s touto kartou je taková, že Leadtek má dost hokej v ovladačích, přiložené na CD způsobovaly právě nefungující zvuk, musel jsem googlit po nových. Možná budeš mít stejnej problém, ale netuším, jak se to staví k Vistě a ještě navíc 64bit.

Ja som mal podobny problem a davl som tu kartu dokopy mesiac..Kabel s jackom nepomohol..
Znamy mal podobny problem a nepomohla ani reklamacia a vymena za uplne novu..Ja som skusil vybrat ju,zapnut PC bez nej a znova ju nasruboval..a pomohlo,skus tuto "blbost"..