Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno stale problemy so zvukom u tv karty

nazdar, som velmi zufaly a ked sa nedopracujem k rieseniu, tak tv karta poleti oknom

mam windows vista hp 64 bit
soundblaster x-fi fatality champion series
leadtek winfast dtv2000h
najnovsia verzia winfast pvr2

a nedokazem rozbehat zvuk v tv, skusal som vsetky normy a nic

vsade inde zvuk funguje (hry, filmy, hudba)

plz o radu, inac asi nou prizabijem susedkinho psa jak poleti :)

P.S.: na nete som nenasiel nic, dokonca ani na tvfreak.cz

Ja som mal podobny problem a davl som tu kartu dokopy mesiac..Kabel s jackom nepomohol..
Znamy mal podobny problem a nepomohla ani reklamacia a vymena za uplne novu..Ja som skusil vybrat ju,zapnut PC bez nej a znova ju nasruboval..a pomohlo,skus tuto "blbost"..