Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webzdarma - nejde ftp, Hostitelsky počítač nebyl nalezen

Pořád dokola mi to píše Hostitelsky počítač nebyl nalezen. Vážně nevím, kde by mohla být chyba. Mám zaplacený premium i s doménou.

Googlim už to půl dne, prolezl jsem všechny diskuze a prostě nemůžu přijít na to čím to je. Už jsem z toho vážně na prášky, prostě potřebuji teď něco nahrát na FTP nutne. Zkoušel jsem měnit i heslo a nic nepomohlo. Pořád to píše tu samou chybu. Nevím, co mám špatně, nedělám to poprvé a vždycky to šlo.

Používám klasiku TC jako ftp klient. Zkoušel jsem ještě další 4, ale nejde žádný ftp klient.

Tobe taky DOBRY DEN

Zkoušel jsem ještě další 4, ale nejde žádný ftp klient.

- Zkousel jsi i FileZillu ? https://filezilla-project.org/download.php?type=client
- Tak nezadavas spravne "cilovou cestu" adresare / "IP_Adresu" . (port pro FTP pouzij treba port 21 nebo 22)
- Bez na ten WEB zdarma (nebo kde to mas zalozeno), vytvor si nového uzivatele a zkus se prihlasit s nim.
* Imho mas spatne napsanej HOST (port je zpravidla automaticky nastaven na 21). Kdyby to bylo heslem, tak ti ti to naspalo error granted cosi - neplatné heslo, né cesta adresare.

NENI ZAC.

Zapoměl jsem dodat, že vše dělám přes mobil a počítač nemám a ani nemám kde se k němu teď dostat.

Viswo jsem zkouknul a vše mám zadané správně, vždycky to šlo. Zkusím napsat na podporu. IP adresu žádnou neznám, nikdy jsem ji nepotřeboval.

Tak to opět nejde. Sice mě to přihlásilo.. Total commander asi není ideální volba, nedokážu přijít na to jak soubory označit a odeslat na FTP. Přitom už jsem to dělal tisíckrát. Asi nějaká aktualizace.

Prosím o tip na nějaký normální ftp program pro android co funguje. Děkuji moc.